Wybór krat pomostowych

Wybór krat pomostowych

Wybór krat pomostowych jest bardzo szeroki. Możemy je bowiem dobrać względem długości, szerokości jak również grubości. Kraty pomostowe są wykorzystywane głównie w miejscach publicznych, gdzie od poślizgnięcia po wypadek nie jest trudno. Kraty pomostowe nie są produktem drogim, a z pewnością funkcjonalnym. Można je łączyć ze stopniami schodowymi, dzięki temu możemy otrzymać pełną konstrukcję, którą można umieścić nad ruchem komunikacji miejskiej.

Tego typu kraty są wykorzystywane do budowy przejść przy peronach PKP, jak również w sytuacjach budowy pomostów nad ruchliwymi ulicami. Kraty znajdują również swoje zastosowanie w przemyśle. O podobnej konstrukcji są również budowane wycieraczki pod drzwi, które znakomicie spełniają swoją rolę oczyszczania pod spodem obuwia z piachu, ze śniegu, czy innych zanieczyszczeń.

Krata pomostowa jest ocynkowana, i antypoślizgowa, dzięki czemu nie jest jej groźny lud, czy śnieg. Zejście z dużych wysokości, czy przejście na drugą stronę danego rowu, wykopów, czy linii kolejowej, na mieście dzięki kratom zgrzewanym nie jest już takie trudne i niebezpieczne. Montaż schodów do krat pomostowych również nie jest trudny, ponieważ za pomocą kilku dobrze dopasowanych śrub można połączyć całą konstrukcję w jedną całość.

Złożenie zamówienia na kraty i stopnie schodowe jest ułatwione dzięki Internetowi. Po zapoznaniu się z ofertą można złożyć zamówienie poprzez formularz zamówienia, lub telefonicznie. Kraty są ucinane pod wymiar, jak również są realizowane indywidualne projekty, tzw. niestandardowe. Kraty pomostowe są produkowane z płaskowników nośnych. Szczegółowe informacje na temat grubości, szerokości, oraz długości krat można otrzymać na stronie internetowej producenta, tak samo jak na temat siatek.

Siatki zgrzewane i kraty specjalne są produkowane w tym samym zakładzie produkcyjnym. Do grupy krat specjalnych należą między innymi: krata o zmniejszonym oczku WBB, karta o zmniejszonym oczku SM, krata z wycięciami prostymi lub łukami, krata przeciwpoślizgowa Serrated, oraz krata w kształcie koła, trójkąta, trapezu, lub wycinka pierścienia. Wszystkie kraty tego typu można również zamówić online. Na stronie http://www.metalzbyt.pl/ można przejrzeć ofertę, która dotyczy zarówno krat, jak i siatek. Warto zaznaczyć, że oba te elementy od jakiegoś czasu cieszą się dużym zainteresowaniem. Być może ma na to wpływ rozwój przemysłu i gospodarki w naszym kraju.

Komentarze wyłączone.