Projektant wnętrz w Poznaniu

Projektant wnętrz w Poznaniu

Odpowiedni projekt wnętrza to marzenie wielu osób. Decydując się na zakup nieruchomości każdy wyobraża sobie, że dom w którym zamieszka będzie absolutnie wyjątkowy, urządzony ze smakiem i w profesjonalny sposób. Wielu z nowych kupujących przygotowaniem projektu postanawia zająć się we własnym zakresie – jest też jednak duża część osób która po pomoc udaje się do profesjonalisty.

Mocca pomoże stworzyć projekt wyjątkowy i idealnie dopasowany do potrzeb kupującego.

projektant wnętrz Poznań

sypialnia dla Ciebie

Wiem co mówię ponieważ ostatnio zakupiłem mieszkanie w Poznaniu. Żona planowała wyposażenie mieszkania we własnym zakresie, jednak ostatecznie uznaliśmy, że warto zatrudnić profesjonalistę. Nasz wybór padł na studio Mocca z Poznania. Mieszkamy w Poznaniu, zatem wybór poznańskiej firmy był najbardziej naturalny.

Studio wnętrz Mocca przekonało nas przede wszystkim wysokim poziomem wykonywanych projektów wnętrz. Na stronie internetowej znajduje się bogate portfolio projektanta wnętrz, które prezentuje dotychczas wykonywane aranżacje. Na stronie www znaleźć można także wiele innych przydatnych informacji.

architekt i jego pomieszczenia

miło spędzony czas w dobrze urządzonym pomieszczeniu

Na spotkanie z projektantem umówiliśmy się w naszym nowym mieszkaniu w Poznaniu. Projektant wnętrz zapoznał się z naszymi uwagami, oczekiwaniami oraz wątpliwościami. Ustalenie formy współpracy i terminów okazało się być wyjątkowo łatwe. Firmę znaleźć można odwiedzając http://www.moccastudio.pl/

Na następne spotkanie architekt wnętrz przyniósł ze sobą komplet wizualizacji architektonicznych gotowego projektu. W tym miejscu przyznać muszę, że narzędzie to bardzo przyspieszyło prace nad projektem wnętrz. Wizualizacje wnętrz pozwoliły nam na dokładne zrozumienie detali i założeń projektu. Na tej podstawie bardzo szybko byliśmy w stanie przedstawić niezbędne poprawki do zaprezentowanego projektu wnętrza.

Na kolejnym spotkaniu projektant wnętrz zaprezentował nam poprawione wizualizacje – wszystko jest tak jak sobie to wymarzyliśmy. Z pełnym zadowoleniem polecamy projektanta wnętrz Poznań.

Skomentuj