Odżywki Wella

Odżywki Wella

Każda z nas marzy o pięknych włosach. Chcemy aby były one zdrowe i błyszczące, łatwo się rozczesywały i były podatne na stylizację. To, co nas różni to preferencje dotyczące ich koloru, długości i struktury. Co zrobić, gdy po zabiegu koloryzacji nasze włosy, nie spełniają naszych oczekiwań? Musimy poświęcić więcej czasu na ich odżywienie i regenerację. Warto oddać je w ręce profesjonalistów.

Szampon i odżywka

Szampon i odżywka, czyli podstawowa pielęgnacja. Ten zestaw może bardzo dużo. Warto zaopatrzyć się w kosmetyki z tej samej serii, np. Wella Recharge Cool Blonde, Wella Recharge Warm Blonde, Wella Color Recharge Warm Brunette, Wella Color Recharge Cool Brunette, Wella Color Recharge Red, Wella Color Recharge Warm Red, Wella SP Color Save, które pomogą oczyścić w delikatny sposób skórę głowy i zabezpieczą włosy przed wypłukiwaniem się koloru. Kosmetyki przeznaczone do włosów blond usuwają żółtawe tony w chłopdnych, platynowych odcieniach, w ciemnych natomiast pozwalają wydobyć pełnię refleksów. Seria Red zapobiega szybkiemu wypłukiwaniu się rudych i czerwonych odcieni dodając im blasku i intensywności. Brunetki z kolei, dzięki szamponom i odżywkom Wella, wzmocnią intensywność koloru, a także przedłużą jego trwałość i intensywność.
Odżywki Wella dzięki zaawansowanej Magnetic Color Technology powodują, że nadany podczas koloryzacji kolor pozostaje na włosach nawet do dwóch razy dłużej. Innowacyjny skład sprawia, że włosy odzyskują utracony blask, zostają zregenerowane, a kolor staje się jeszcze bardziej intensywny.

Farbowane włosy często tracą swój blask, warto więc przywrócić go za pomocą odpowiedniego produktu. Odżywka Wella Sp Shine Define regeneruje uszkodzone pasma zapewniając im podziom odpowiedniego nawilżenia, dzięki czemu wyglądają one znacznie zdrowiej. Warto stosować tego rodzaju kosmetyki na przemian z kosmetykami silnie nawilżającymi na przykład z serii Hydrate, które intensywnie nawilżą włosy bez ich zbędnego obciążenia przez co stają się one lekkie i błyszczące. Dla kobiet, które uważają, że zabieg farbowania silnie zniszczył ich pasma poleić można silnie regenerującą odżywkę w kremie Repair Wella SP, która w 30 sekund silnie regeneruje nasze włosy sprawiając, ze stają się cudownie miękkie i gładkie. Dodatkowo odżywka dzięki specjalnym składnikom chroni je przed szkodliwymi zabiegami, takimi jak suszenie, czy prostowanie.

Wella przygotowała wiele preparatów przeznaczonych dla kobiet, które zmagają się z osłabieniem włosów po zabiegu kolryzacji. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie tych kosmetyków i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Komentarze wyłączone.